Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třída 6.A na besedě v knihovně

Třída 6.A na besedě v knihovněV rámci Týdne knihoven jsme se vypravili do té naší kraslické, kde nás přivítala paní Marta Maštalířová, která si pro děti připravila povídání o starých mýtech, jež právě probíráme při hodinách literatury. Mnohé bájné postavy jsme identifikovali, o jiných jsme se dozvěděli něco nového. Velmi pěkné a poutavé vyprávění doprovodila paní knihovnice četbami ukázek i závěrečnou soutěží, ve které se děti při poznávání bájných bytostí blýskly svými znalostmi. Moc děkujeme za milé přivítání.

                                                                            Mgr. P. Poledňáková

 

 Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.