Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Září v jindřichovické družině

Září v jindřichovické družiněNa začátku školního roku jsme se všichni seznámili s novou kamarádkou. Opakujeme si a vštěpujeme pravidla chování jak v prostorách školy, tak i v přírodě. Chodíme do přírody, pozorujeme okolní krajinu. Sbíráme také podzimní plody, ze kterých tvoříme. První podzimní den jsme v našem lesním obydlí uspořádali "hostinu". Když nám počasí nepřeje, trávíme čas v tělocvičně, kde nás nejvíce baví míčové hry. 

                                                                  Bc. M. Némethová

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.