image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třída 8.A v lanovém centru

Třída 8.A v lanovém centruDatum konání:
21.6.2024

Do konce roku zbývá už jen pár dní, tak proč si neužít ještě trochu adrenalinu.. V pátek jsme se vydali do lanového centra na Linhartu u Karlových Varů vybrat si jednu z výher ze soutěže ,,Ty to zvládneš". Prošli jsme se stezkou vedoucí skrz lázeňské lesy, na jejímž konci nás přivítal pan instruktor, drsný muž s drsnými zážitky z cest za polární kruh. Všem vysvětlil, jak pracovat s úchytným systémem, na němž bude viset jejich život, až se vydají do výšek v korunách stromů, a pak už to bylo jen na nich. Cestou prokázali nejen odvahu překonat sami sebe a svůj strach, ale také týmového ducha, když si vzájemně pomáhali a povzbuzovali se, aby všichni svou trasu dokončili. Ti, kteří absolvovali vysoký okruh, tak zvládli jeden z 20 nejtěžších okruhů v republice. Nikdo se nevzdal, nikdo nemusel být sundán. Další výzva úspěšně za námi!

                                                         Mgr. L. Winkelhöferová

8.A lanové centrum.jpg

Foto zde