image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Únor 23 ve školce

Únor 23 ve školceDatum konání:
28.2.2023

Užíváme si zimních radovánek. Chodíme do přírody, sypeme ptáčkům zrní do krmítek. Uspořádali jsme výpravu ke krmelci a přinesli jsme zvířátkům něco na přilepšenou. Navštívili jsme Městskou knihovnu Kraslice, kde si pro nás paní knihovnice připravila poutavou besedu o masopustu. Seznámili jsme se s tradicemi a zvyky spojenými s masopustem, jako je například Tučný čtvrtek, Popeleční středa. V úterý 21.2. se naše třída proměnila v pohádkové království, měli jsme maškarní karneval. Do třídy zavítali broučci, princezny, piráti, zvířátka, rostliny, ale i filmoví hrdinové. Užili jsme si spoustu legrace, her a dovádění. Zazpívali jsme si písně s naší pohádkovou kapelou. Na konci nechyběla sladká odměna.

Kolektiv MŠ

 

Únor 23 v MŠ.jpg

 

 Foto zde