Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční jarmark 2022

Vánoční jarmark 2022Déle než 10 let pořádáme před vánočními svátky na nádvoří školy charitativní Vánoční jarmark. Letos se uskutečnil po nucené dvouleté „koronavirové“ pauze. Žáci, rodiče i učitelé, snad každý něčím přispěl, a proto jste si mohli zakoupit rozličné výrobky s vánoční tématikou, ale také jste se mohli občerstvit. Mrazivé odpoledne zpříjemnila i vystoupení našich žáků. Stánkovým prodejem se našim žákům podařilo získat neuvěřitelných 40 054,- Kč. Ty budou rozděleny mezi kočičí útulek Konec toulání, psí útulek Vránov a nezapomeneme ani na zvířátka v našem zookoutku. Součástí jarmarku bývá tradičně i sbírka Srdíčkové dny pro společnost Život dětem o.p.s., která pečuje o nemocné a znevýhodněné děti. Prodejem drobných předmětů s logem společnosti se deváťákům podařilo utržit 4 578,- Kč. Tato částka byla odeslána na účet Život dětem o.p.s. Celkem se tedy na jarmarku podařilo vydělat 44 632,- Kč. Všem, kdo se na přípravě i realizaci akce podíleli, patří upřímný dík.

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.