image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Žádosti o ošetřovné a důležité informace

Žádosti o ošetřovné a důležité informaceDatum konání:
20.3.2020

Vážení rodiče, škola vám poskytne potvrzení pro žádosti o ošetřovné na základě telefonické nebo elektronické žádosti. Z bezpečnostních důvodů je budova školy zcela uzavřena. V současné době je kancelář školy k dispozici telefonicky každé pondělí, středu a v pátek od 10,00 do 12,00 hodin, kdy je možné se spojit na čísle 352686518 nebo 605428194. Upřednostněte prosím elektronický kontakt: zskraslice@volny.cz nebo pecenka@zskraslice.cz . Žádosti můžete zadat i prostřednictvím systému bakaláři .

Pro zápis do 1. třídy základní školy a do mateřské školy připravujeme on-line systém, který bude zprovozněn nejpozději 1.4.2020.

Pro přijímací zkoušky na střední školy zatím žádné podrobnější informace nemáme.