image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zápis prvňáčků

Zápis prvňáčkůDatum konání:
30.3.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

Vážení rodiče, v tomto roce prožíváme mimořádná opatření. Z toho důvodu i zápis dětí do prvních tříd naší školy bude probíhat zcela netradičně bez aktivní účasti dětí.

Zápis bude probíhat ve dvou krocích:

  1. od 1. dubna do 30. dubna 2020 se v aplikaci zápisy online můžete zaregistrovat a přihlásit tak své dítě do naší školy. V této aplikaci zadáte všechny potřebné údaje pro přijetí dítěte do první třídy, případně podklady potřebné k žádosti o odklad školní docházky.
  2. následně obdržíte potvrzení přijetí přihlášky a termín pro ověření dokladů (občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte) a převzetí rozhodnutí o přijetí do první třídy ve školním roce 2020/2021.

předpokládáme, že situace koncem května již bude klidnější a termíny schůzek k ověření dokladů jsou stanoveny na 25. 5. až 27.5.2020.

Věřím, že vzhledem k současné situaci tento postup přijmete. Děkujeme za pochopení.

 

Do aplikace        zápisy on line se dostanete kliknutím sem.

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme v naší kanceláři na obvyklém telefonním čísle 352686518 nebo elektronicky na e-mail: zskraslice@volny.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů