Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. třídDatum konání:
12.4.2017

Ve středu 12. 4. 2017 se otevřely brány naší školy budoucím prvňáčkům. Děti plnily úkoly týkající se zjišťování úrovně školní zralosti zaměřené např. na výslovnost, znalost barev a početních představ, jemnou motoriku,… Většinu úkolů plnily na speciální tabulce, kterou nám podle našich požadavků vyrobili učitelé odborného výcviku se studenty SŠ. V závěru na děti čekal diplom a drobné dárečky. Děti byly šikovné, a tak se na budoucí prvňáčky už moc těšíme.
Kolektiv 1. stupně
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.