Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Září ve školní družině

Září ve školní družiněK dětem, které už do školní družiny chodí více let, přibyli prvňáčci, kteří se s oddělením a prostředím družiny, jídelny a celého areálu teprve seznamují. Také se sbližují seznamovacími hrami po obědě.  Druháčci si zase rádi hrají s novými molitanovými kostkami. Všechny děti si ale nejraději venku moc rády zasportují a pohrají si v areálu. Za nepříznivého počasí si modelují, kreslí a hlavně si hrají s kamarády.

Kolektiv ŠD

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.