Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Září v mateřské škole

Září v mateřské školeŠkolní rok jsme zahájili schůzkou s rodiči. Přišlo na řadu i seznamování s novým prostředím MŠ a novými kamarády. Chodíme do přírody a také využíváme školní zahradu. Malujeme, tvoříme. Učíme se nové písničky a básničky. Zúčastnili jsme se také akce „Ukliďme Česko“. Posbírali jsme odpadky na školní zahradě a také jsme uklidili odpadky v lese. Blíží se podzim a už se těšíme na krásně barevnou přírodu.

Kolektiv MŠ

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.