image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zimní olympijské hry v Jindřichovicích

Zimní olympijské hry v JindřichovicíchDatum konání:
24.1.2023

Zimní olympiáda právě odstartovala. Soutěžení v tělocvičně se skládalo z mnoha tradičních i netradičních disciplín. Vyhráli úplně všichni. Také si naši olympionici rozšiřovali slovní zásobu názvy známých i méně známých zimních sportů. Svůj oblíbený sport poté výtvarně ztvárnili. Žáci se dozvěděli o historii olympijských her a jejich symbolech. Nechyběl malý kvíz. Sněhové vločky nám dopřály užít si olympiádu naplno venku. Závody kluzáků, střelba na živý terč a netradiční baseball nám všem závodníkům přispěli do bodového hodnocení. Završení zimní olympiády proběhlo společně. Olympijské vesničky “mateřinka” a “základka” se utkaly v mnoha disciplínách. Soutěže nejenom na fyzickou zdatnost, ale také na soustředěnost a množství získaných informací byly napínavé až do poslední chvilky. Bodový stav skončil nakonec nerozhodně. Odměnou jsou všem medaile a dobrý pocit z úžasně strávených chvil.

Bc. Martina Némethová

 

 ZOH J.jpg

 

 

Foto zde