image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pochvala studentovi střední školy

Pochvala studentovi střední školyDatum konání:
24.1.2023

Studenti naší střední školy vykonávají od 2. ročníku odbornou praxi v místních firmách pro uplatnění v oboru, který u nás studují. Antonín Wolfrám studuje třetím rokem obor nástrojař. Odbornou praxi vykonává od druhého ročníku ve společnosti SAMETEX, spol. s r.o. v Kraslicích. V průběhu prosince bylo přímo ve výrobním provozu ze strany školy ověřeno, že Tonda si již poradí i s prací na soustruhu i dalších obráběcích strojích. Vedoucí technického úseku pan Ing. Stanislav Pohanka nešetřil chválou, když Tondu hodnotil jako velmi pracovitého a spolehlivého pracovníka, který se již téměř plnohodnotně podílí na údržbě složitého strojového parku této textilní firmy. Vyzdvihl také jeho odbornou připravenost, schopnost čtení technické dokumentace a používání nezbytných měřících přístrojů i kalibrů. Zástupci společnosti by proto byli rádi, kdyby k nim Tonda nastoupil i po vyučení. Přejeme tedy Tondovi mnoho studijních a pracovních úspěchů. Zaměstnavateli děkujeme za vstřícný a motivační přístup.   

                                                                  Mgr. J. Cimerman

 Pochvala studentovi SŠ.jpg

Foto zde