image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zlaté medaile z basketbalu

Zlaté medaile z basketbaluChlapeckého turnaje minibasketbalu se v Sokolově v úterý 29.11.2022 zúčastnilo 6 družstev. Úvodní zápas našim chlapcům nevyšel a se ZŠ Švabinského prohráli. Další zápas se ZŠ Pionýrů byl velice napínavý. Chlapci ho prohráli o jeden bod až po druhém prodloužení. Třetí zápas se ZŠ Křižíkova už dotáhli do vítězného konce. Družstvo ve složení Vítek Jodas, Štěpán Hrubý, Radek Stehlík, David Vrabec, Petr Pacík, Adam Potěšil, Jakub Fajt a Čeněk Stehlík obsadilo 5. místo.

Za účasti 5 družstev proběhl ve středu 30.11.2022 v Sokolově okresní turnaj minibasketbalu dívek. Naše družstvo porazilo včechny týmy a celý turnaj vyhrálo.  Poděkování za vzornou reprezentaci školy patří kapitánce Sofii Langhammerové a hráčkám Elišce Gerdové, Aničce Winkelhöferové, Lilien Staňkové, Šárce Šikýřové, Dorce Bělohlávkové, Amálce Vopatové a Marušce Oborníkové. Držíme palce, aby se děvčatům dařilo i v krajském kole.

                                                                  Mgr. Eva Břízová

 

 

Foto zde