Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Supermarket WC v 6.A

Supermarket WC v 6.AŽáci 6. A absolvovali 2. prosince další dva workshopy z dílny galerie Supermarket WC. Tentokráte jsme se nejprve soustředili na sklo – konkrétně na techniku gravírování. Děti tato práce pohltila natolik, že je ani přestávky v průběhu času nezajímaly. Vlastní návrhy si nejprve připravily na papír a poté předkreslily na sklo a začalo samotné gravírování pomocí gravírovacího pera. Po absolvování této části jsme se opět vrátili k textilu a tentokrát jsme pracovali se zažehlovacími foliemi. I zde vlastní designování děti nadchlo. A také práce se žehlícím lisem. Veškeré práce pak budou ke zhlédnutí a zároveň k prodeji na Vánočním jarmarku.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.