Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zookoutek v Jindřichovicích

Zookoutek v JindřichovicíchNáš školní zookoutek se rozrostl o další dva zástupce, tentokrát z ptačí říše, a to o dvě andulky. Byly pořízené z velkochovu pana Přerosta, který nám je ochotně daroval. Už víme, jak se o ně budeme starat, co mají rády a co vše potřebují. Již mají i jména, která jsme jim vybrali společně. Odhlasovali jsme Nema a Dorys. Tímto děkujeme panu Přerostovi za ochotu a krátké povídání o našich andulkách.

Kolektiv MŠ a ZŠ Jindřichovice

 

 Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.