Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo v přespolním běhu

Okresní kolo v přespolním běhuLetošní okresní kolo soutěže v přespolním běhu proběhlo dne 4. října na lehkoatletickém stadionu v Sokolově. Zúčastnili se ho v kategoriích mladší žáci a žákyně a starší žáci a žákyně i naši zástupci. V kategorii starší žáci se naše družstvo ve složení Zdeněk Bíba, Radim Holeš, Jakub Pouzar, Lukáš Račko a Matěj Šrail umístilo na velmi pěkné páté příčce. V hodnocení jednotlivců se prosadila i naše děvčata. V kategorii mladší žákyně obsadila šesté místo Laura Habalová, v kategorii starší žákyně obsadila páté místo Magdaléna Müllerová. Blahopřejeme k dobrým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Libor Bříza, Bc. Vojtěch Wagner

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.