Chemie v praxi aneb Při pozorování hoření ethanolu flambujeme banán... 9.B si vyzkoušela, že poznatky z chemie se dají použít i k výrobě efektního dezertu…

Autor: Mgr. Lenka Semrádová Publikováno 16. 5. 2023 13:05

Mc Donalds Cup 2023

Datum konání: 16. 5. 2023

1. stupeň ZŠ

Ve vzájemných kláních okrskového kola Mc Donalds Cupu v kopané si naši chlapci vedli velmi dobře. V kategorii 1. - 3. ročníků jsme získali stříbrné medaile a reprezentanti 4. - 5. ročníků vybojovali bronz. Našim mladým fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy.

Více

Publikováno 16. 5. 2023 8:08

Den Země - anketa

Datum konání: 15. 5. 2023 - 21. 5. 2023

Den Země

Naši žáci využili Den Země k odvedení užitečné práce a uplatnění zajímavých nápadů. Ve školní jídelně jsme výsledné práce vystavili a vy můžete hlasovat, který z nápadů vás nejvíce zaujal v naší anketě. Hlasování je otevřeno do neděle 21.5.2023. Podívejte se a neváhejte dát svůj hlas.

Více

Autor: Mgr. Zdeněk Pečenka Publikováno 15. 5. 2023 14:52

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023

Datum konání: 11. 5. 2023

Ve čtvrtek 11.5. se naše dvě družstva zúčastnila dalšího ročníku Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Více

Publikováno 12. 5. 2023 8:32

Bezpečná cesta do školy 2023

Každý den děti absolvují cestu do školy a ze školy. Některé děti vozí dospělí autem, jiné využívají městské hromadné dopravy, ostatní chodí do školy pěšky. V teplých dnech děti do školy mohou vyrazit i na kole či koloběžce. Některé se vydávají na cestu samy, jiné mají doprovod.

Více

Publikováno 11. 5. 2023 8:26

Celodenní výlet do Bečova

Jindřichovické děti měly možnost navštívit Bečovskou botanickou zahradu. Počasí bylo jako malované a o to krásnější byla komentovaná prohlídka, kterou nám průvodce věnoval. V rámci celé zahrady byly k vidění známé i exotické rostliny a dřeviny.

Více

Publikováno 11. 5. 2023 8:23

Krajské finále ve florbalu - AŠSK

Datum konání: 3. 5. 2023

Florbal AŠSK uspořádala ve čtvrtek 27.4. krajské kolo florbalu 1. stupně v Karlových Varech v Hale míčových sportů. Družstvo dívek z naší školy do tohoto turnaje postoupilo z 2. místa v okresním kole. Děvčata zabojovala a získala krásné 3. místo v kraji.

Více

Publikováno 3. 5. 2023 12:31

Čarodějnice na 1.stupni 2023

V pátek 30.4. žil 1. stupeň, mateřinka, družina a naše jindřichovická pobočka čarodějnicemi. Aktivit děti zažily spousty: focení s krajtou Agátou, potkankami Sněhurkou a Popelkou, famfrpál i s potloukem a zlatonkou, výrobu košťat a mnoho dalších. Kouzlům zdar!

Více

Publikováno 3. 5. 2023 12:15

Štafetový pohár 2023

Ve středu 26. dubna 2023 se družstvo prvního stupně vydalo do Sokolova na okresní kolo ve Štafetovém poháru. Družstvo tvořilo 16 dětí z první až páté třídy. Všechny děti  běžely dva  závody. První závod, štafetu 8 x 100 m, běžely všechny mladší děti a  stejnou vzdálenost odběhly i starší děti.