Ve středu 10. června jsme jeli se třídou na výlet do Jump Arény v blízkosti Chebu. Čekalo nás řádění na trampolínách, které jsme si fakt užili. Koukali jsme, co kdo z nás umí a navzájem se učili i nové věci. Zkoušeli jsme si i závodit ve skocích, dělalo nám to radost a nasmáli jsme se u toho.
Více