image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Atletický čtyřboj

Atletický čtyřbojV atletickém čtyřboji porovnávají schopnosti a atletické dovednosti v technických i běžeckých disciplínách školní družstva, která se každoročně schází na atletickém stadionu 3.ZŠ Chodov.
Mgr. J. Grussmannová, Mgr. L. Petrušová
Fotogalerie zde.

Mladší žactvo poměřilo své výsledky s ostatními školami okresu Sokolov ve středu 21.9. Z výkonů dívek bychom rádi vyzdvihli běh na 60 m v podání P. Fišerové (9,92 s), dařilo se M. Velíčkové v běhu na 600 m (2:30,7 min.) a K. Musiejovszké v hodu míčkem (31,8 m). Nejvíce bodů ve čtyřboji získala Pavlína Fišerová. V družstvu chlapců se dobrým výkonem blýskl M. Bartl v běhu na 800 m (2:50,1 min.) a J. Kundrát v běhu na 60 m (9,36 s) i ve skoku dalekém (376 cm). Nejvíce bodů získal Michal Bartl.
Starší žactvo soutěžilo ve čtvrtek 22.9. Za naši školu jel bojovat Lukáš Novotný, František Kavúr, Onřej Perlík, Martin Prokopec a Miroslav Homolka. Závodili ve čtyřech disciplínách (60 m, 1000 m, hod kriketovým míčkem/vrh koulí, skok daleký/skok vysoký). V technických disciplínách šla znát nervozita, ale do závěrečných běhů dala tato pětice kluků všechno, a tak se stala velkou konkurencí pro soupeře. Nicméně nám to nestačilo na obsazení předních míst.
Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy.