Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda VZPoura úrazům

Beseda VZPoura úrazůmNa začátku každého školního roku poučují učitelé své žáky o tom, jak se mají chovat, aby se jim nic nestalo, aby sobě nebo někomu jinému nepřivodili úraz. Lidé si však někdy, i přes veškerá varování, nedají říct a dostávají se, mnohdy z vlastní vůle, do riskantních a zdraví ohrožujících situací, protože se mylně domnívají, že ZROVNA JIM SE PŘECE NEMŮŽE NIC STÁT. A proto k nám, stejně jako loni, zavítali dva mladí muži – Pavel a Michal, kteří v rámci projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoura úrazům navštěvují školy a vyprávějí žákům nikoliv teoretické poučky, ale vlastní příběhy o tom, jak jeden jediný nerozvážný okamžik zcela změnil jejich život.
Naši osmáci a deváťáci tak měli příležitost vidět a vyslechnout lidi, kteří po poranění páteře a míchy zůstávají při svém pohybu odkázáni na vozík, kteří v sobě ale i přesto našli dost síly, aby se se svým handicapem naučili žít a pustili se do objevování nejrůznějších možností, které současná doba vozíčkářům nabízí.
Mgr. E. Litváková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.