image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda o drogách

Beseda o drogáchBeseda - drogyVe středu 16.11. u nás ve škole proběhla zajímavá přednáška na velice aktuální téma „drogy“. Navštívil nás pan kpt. Mgr. Bc. Jaroslav Pakosta z Odboru obecné kriminality KRAJSKÉHO ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE a tři vyučovací hodiny se věnoval žákům 8. a 9. ročníku.Po zhlédnutí krátkého, ale výstižného a odstrašujícího dokumentárního filmu nás pan kapitán zasvětil do problematiky drogového světa v zahraničí, v České republice i konkrétně v našem kraji. Poslední hodinu ochotně odpovídal na všetečné otázky žáků i vyučujících. Mnohokrát děkujeme za čas, který nám pan kapitán věnoval, a doufáme, že se příští rok opět setkáme, protože tato osvětová činnost má jistě velký význam v životě našich dětí.
Ing. Iva Germušková