Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Čertovské pondělí v 9. třídě

Čertovské pondělí v 9. tříděTohle pondělí 5.12. u nás bylo skutečně hektické. Část spolužáků se starala o mikulášskou nadílku, další si vzali na starost Srdíčkové dny pro OS Život dětem a ostatní finišovali s přípravami Vánočního jarmarku. Jak jsem již zmínil, bylo to hektické, ale vše jsme stihli. Těšili jsme se, až budeme prodávat a užívat si předvánoční pohodu. Pondělí 5.12. osobně hodnotím jedničkou.
Filip Hubl
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.