Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt Supermarket WC v 6.A

Projekt Supermarket WC v 6.ADěti z 6.A si v pátek užily dva workshopy organizované Galerií Supermarket WC z Karlových Varů. První workshop byl na téma textil. Děti se nejprve seznámily se samotnou galerií a následně s druhy potisku textilu. Samy si pak mohly vyzkoušet vyrobit potiskovou kostku a potisknout pytlík. Ve druhém workshopu se pak věnovaly tématu papír. Z papírové kaše si vyrobily papír ozdobený sušenými květy, který obdrží při další návštěvě lektorek. Jako poslední si děti vyzkoušely origami obálku, kterou si samy nadekorovaly. Moc děkujeme za tyto workshopy paním lektorkám a těšíme se na druhý prosinec.

                                                                                Mgr. Iva Rödlingová

 

 Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.