image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt Supermarket WC v 6.A

Projekt Supermarket WC v 6.ADěti z 6.A si v pátek užily dva workshopy organizované Galerií Supermarket WC z Karlových Varů. První workshop byl na téma textil. Děti se nejprve seznámily se samotnou galerií a následně s druhy potisku textilu. Samy si pak mohly vyzkoušet vyrobit potiskovou kostku a potisknout pytlík. Ve druhém workshopu se pak věnovaly tématu papír. Z papírové kaše si vyrobily papír ozdobený sušenými květy, který obdrží při další návštěvě lektorek. Jako poslední si děti vyzkoušely origami obálku, kterou si samy nadekorovaly. Moc děkujeme za tyto workshopy paním lektorkám a těšíme se na druhý prosinec.

                                                                                Mgr. Iva Rödlingová

 

 Fotogalerie zde