image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Bezpečná cesta do školy 2023

Bezpečná cesta do školy 2023Datum konání:
11.5.2023

Každý den děti absolvují cestu do školy a ze školy. Některé děti vozí dospělí autem, jiné využívají městské hromadné dopravy, ostatní chodí do školy pěšky. V teplých dnech děti do školy mohou vyrazit i na kole či koloběžce. Některé se vydávají na cestu samy, jiné mají doprovod. Dříve než se však vydají na cestu, je důležité jim připomenout zásady bezpečného chování v silničním provozu. K tomuto tématu vyhlásila obecně prospěšná společnost Bezpečně na silnicích soutěž "Bezpečná cesta do školy", které jsme se samozřejmě také zúčastnili. S radostí mohu oznámit, že výtvor Eliáše Zahradníka získal v krajském kole 3. místo a postoupil do celostátního finále. Gratulujeme.

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

 

Bezpečná cesta do školy.jpg

 

Foto zde