Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo v plavání

Okresní kolo v plaváníPlavání - OKV pátek 2. 12. se v Sokolově konalo okresní kolo v plavání. Z celého okresu se přihlásilo 8 družstev v kategorii dívek a 6 družstev v kategorii chlapců. I my jsme se této soutěže zúčastnili. Jedno družstvo vždy tvořilo 6 dívek nebo 6 chlapců. Závodilo se ve třech disciplínách (6 x 50m individuální disciplína, 3 x 25m polohová štafeta, 6 x 50m štafeta). Naše žákyně porazily 2 sokolovské školy a skončily tak na 6. místě. Velkého úspěchu jsme dosáhli v kategorii chlapců. Družstvo ve složení Jakub Kozma, Daniel Havelka, Jaroslav Kropp, Adam Künhl, Ondřej Perlík a Martin Prokopec obsadilo krásné 2. místo.
Gratulujeme!
Mgr. J. Grussmannová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.