Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Exkurze do Sametexu

Exkurze do Sametexu



Datum konání:
22.5.2017

Dne 22. 5. 2017 jsme se zúčastnili s žáky I. ročníku oborů nástrojař, strojní mechanik a výrobce textilií exkurze ve společnosti SAMETEX 2. Žáci zde měli možnost prohlédnout si různé stroje určené pro úpravu režných tkanin až do fáze hotové látky určené zákazníkům. Viděli jsme i různé technologie pro úpravu rozdílných druhů látek, jako je samet nebo manšestr. Průvodcem po firmě nám byl pan Martin Dvořák, kterému patří velké poděkování. Doufám, že exkurze byla pro žáky poutavá a přínosná i pro další studium.

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.