Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Maturitní zkouška

Maturitní zkouškaDatum konání:
22.5.2017

Dne 22.5. 2017 proběhla na naší škole ústní část maturitní zkoušky. Jednalo se o naše první maturanty, a proto naším největším přáním byl klidný a úspěšný průběh. Ráno se dostavili naši žáci a přes veškerou nervozitu se museli připravit na zdolání překážek v podobě odborných předmětů, českého jazyka a literatury a německého jazyka. Po krátké bojové poradě a popřání štěstíčka od třídní učitelky jsme mohli začít. Během zkoušek předvedli studenti dobré výkony ze všech tří jmenovaných předmětů, všichni u ústní zkoušky uspěli a pro nás vyučující skončila šťastně jedna pracovní etapa. Na závěr jsme si vyslechli milá slova předsedy maturitní komise Ing. Bc. Ivana Lavičky, ředitele školy Mgr. Zdeňka Pečenky a třídní učitelky Mgr. Moniky Bladské. Velkou radost nám učitelům udělala pochvala učitelů ze sokolovského gymnázia, kteří nám pomáhali při průběhu ústní maturitní zkoušky a kterým se výkony našich žáků líbily. Pro umístění studentů naší školy do místních firem je pro nás důležitá skutečnost, že předvedli dobré znalosti v odborné části maturitní zkoušky. Jako třídní učitelka bych chtěla poděkovat všem vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě žáků mé třídy k maturitním zkouškám. Studentům bych ráda popřála úspěšný vstup do pracovního nebo vysokoškolského života.
Mgr. Monika Bladská

Maturitní zkouška

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.