image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Maturitní zkouška

Maturitní zkouškaDatum konání:
22.5.2017

Dne 22.5. 2017 proběhla na naší škole ústní část maturitní zkoušky. Jednalo se o naše první maturanty, a proto naším největším přáním byl klidný a úspěšný průběh. Ráno se dostavili naši žáci a přes veškerou nervozitu se museli připravit na zdolání překážek v podobě odborných předmětů, českého jazyka a literatury a německého jazyka. Po krátké bojové poradě a popřání štěstíčka od třídní učitelky jsme mohli začít. Během zkoušek předvedli studenti dobré výkony ze všech tří jmenovaných předmětů, všichni u ústní zkoušky uspěli a pro nás vyučující skončila šťastně jedna pracovní etapa. Na závěr jsme si vyslechli milá slova předsedy maturitní komise Ing. Bc. Ivana Lavičky, ředitele školy Mgr. Zdeňka Pečenky a třídní učitelky Mgr. Moniky Bladské. Velkou radost nám učitelům udělala pochvala učitelů ze sokolovského gymnázia, kteří nám pomáhali při průběhu ústní maturitní zkoušky a kterým se výkony našich žáků líbily. Pro umístění studentů naší školy do místních firem je pro nás důležitá skutečnost, že předvedli dobré znalosti v odborné části maturitní zkoušky. Jako třídní učitelka bych chtěla poděkovat všem vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě žáků mé třídy k maturitním zkouškám. Studentům bych ráda popřála úspěšný vstup do pracovního nebo vysokoškolského života.
Mgr. Monika Bladská

Maturitní zkouška