Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Halový fotbal - okresní kolo

Halový fotbal - okresní koloPo delší době se nám naskytla možnost zúčastnit se turnaje v halovém fotbale. Okresní kolo se odehrálo 2. listopadu v Sokolově. Hrát proti sportovním školám je vždy výzva, kluci byli dobrým soupeřem a zápasy si užili. Důležité bylo v tomto případě zúčastnit se, udělat něco pro sebe a pro tým a pokud možno nebýt poslední. Nevyhráli jsme, nebyli jsme poslední, domů jsme mohli jet s hlavou vztyčenou. Hezký sportovní výkon podávali Jirka Kondrys, Matěj Šrail, Dominik Hubáček, Radim Holeš, Martin Hudeček, Tobias Langhammer, Karel Stellner, Patrik Bock a Dominik Štork.

                                                                  Bc. V. Wagner

 

Foto

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.