Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Plavání - 2.stupeň - okresní kolo

Plavání - 2.stupeň - okresní koloV letošním školním roce zatím můžeme soutěžit bez omezení, a tak jsme se mohli dne 11. listopadu zúčastnit okresního kola soutěže v plavání. Soutěž probíhala v městském bazénu v Sokolově, každou školu reprezentovaly čtyřčlenné týmy chlapců a děvčat. Po vydařeném klání si děvčata odvezla domů páté místo, chlapci sedmé místo. V soutěži jednotlivců získali pro svůj tým shodné čtvrté místo v disciplíně znak na 50 m Natálie Babková a Dominik Štork. Všichni bez rozdílu šli do soutěžení naplno a za svůj výkon a reprezentaci školy zasluhují pochvalu.

Bc. Vojtěch Wagner

 

 

Foto zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.