Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo v piškvorkách

Okresní kolo v piškvorkách Dne 8.11.2022 jsme vyslali dva soutěžní týmy do okresního kola v piškvorkách. Toto kolo se odehrávalo na ISŠTE v Sokolově. Okresního kola se účastnilo celkem třináct týmů. I když se ani jednomu z našich týmů nepodařilo soutěžním pavoukem postoupit do kola krajského, žáci si celý turnaj velmi užili. Všechny moc chválím za snahu a reprezentaci naší školy.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.