image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > JNR. NBA 2024

JNR. NBA 2024Datum konání:
15.5.2024

Česká basketbalová federace organizuje Školní basketbalovou ligu 2024 - Jr. NBA League. Ve středu 15.5. byla v Sokolově odehrána kvalifikace. Zúčastnily se jí čtyři týmy - ZŠ Švabinského Sokolov, ZŠ Kopeckého Cheb, ZŠ Toužim a družstvo naší školy. Zápasy byly zajímavé a bojovné. Naše družstvo porazilo Cheb, s Toužimí hrálo vyrovnaně a až v závěru nestačilo na soupeře. Nejlepším týmem kvalifikace byla ZŠ Švabinského. První tři družstva - Sokolov, Toužim a Kraslice se kvalifikovaly do hlavní soutěže, která proběhne na podzim tohoto roku.  Zásluhu na postupu mají: David Vrabec, Čeněk Stehlík, Denis David Dičko, Jan Honiš, Jakub Gyaraki, Nikolas Kováč, Matěj a Jan Gabčo, Ema Rödlingová, Nicol Milene Vaněk a Kristin Müllerová.  Všem děkuji za reprezentaci školy.

                                                         Mgr. E. Břízová

 JNR. NBA.jpg