Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Leden v družině 2023

Leden v družině 2023Datum konání:
30.1.2023

Děti si v každém oddělení vyráběly zimní výzdobu a přivolávaly sníh. Když konečně nasněžilo, užívaly si ho na hřišti. Jezdily na lopatách, stavěly stavby a sněhuláky, házely koule na cíl. Prvňáčci byly v Domě dětí Kraslice a vyráběly keramiku, což se jim moc líbilo a také všem povedlo. Paní Radka Svobodová jim ukazovala pec, říkala jim a ukazovala, jak to s výrobky pokračuje dál až do finální podoby.

Kolektiv ŠD

 

Leden v ŠD.jpg

 

 Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.