image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Povídání s paní Sašou

Povídání s paní SašouVíte, že máme v Kraslicích útulek pro opuštěné kočky?
A víte, co všechno provoz takového útulku obnáší?
Proč je vlastně tolik koček bez domova?
Můžeme i my nějak pomoci?
Na všechny tyto otázky i na mnohé další nám odpovídala paní Alexandra Jančová, provozovatelka kočičího útulku Konec toulání v Kraslicích, která nás navštívila 1.12. 2016 v naší škole. Přednáška byla velmi zajímavá a emotivní. Paní Saša má zvířata, o která se stará, opravdu ráda a to je patrné z každého jejího slova o nich. Na závěr pro nás měla připravené krásné chlupaté překvapení v podobě maxikocoura Kubíka, dvou mourovatých kočičích brášků a malinkého koťátka Rendy, který je nejnovějším přírůstkem v její veliké kočičí rodině.
Moc děkujeme za Váš čas, přejeme mnoho sil a energie pro pokračování ve Vaší úctyhodné práci a také my budeme dělat maximum pro to, aby těch opuštěných a nechtěných čičinek bylo co nejméně.

Fotogalerie zde.