Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh SŠ - okresní kolo

Přespolní běh SŠ - okresní koloPřespolní běh - SŠ - OKDne 27.9.2016 se studenti naší střední školy zúčastnili okresního kola sportovní soutěže v přespolním běhu. Nejlépe se v jednotlivcích dařilo D. Rybovi, který doběhl na 9. místě. Celkově se ale naše družstvo po započtení všech individuálních umístění vyhouplo na konečné 3. místo a naši žáci tak přivezli bronzové medaile. Poděkování za vzornou reprezentaci školy patří M. Javorčákovi, Z. Novotnému, D. Rybovi, Z. Danišovi, D. Bílému a A. Babkovi.
Mgr. L. Bříza
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.