Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt 72 hodin

Projekt 72 hodinJiž třetím rokem se žáci školní družiny zapojili do projektu 72 hodin, jehož letošním mottem bylo „Pomáhám, protože chci…“.
M. Némethová
Fotogalerie zde.

Tato celorepubliková akce se konala ve dnech 13. – 16.10.2016. Symbolickou pomocnou ruku jsme tentokrát podali zaměstnancům obecního úřadu a pustili se do hrabání listí. Dětské hřiště, které využíváme pravidelně, bylo tou správnou volbou. Sychravé počasí ani silný vítr nás neodradily od práce. Někteří se s touto činností setkali poprvé a do budoucna si odnesli další zkušenosti. Odměnou za dobře odvedenou práci potom všem byla trička, náramky a kerovačky. Těšíme se na další ročník tohoto projektu a určitě se zase zapojíme.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.