Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výlet do Fantazie a Elektrovandr s Upírem v Jindřichovicích

Výlet do Fantazie a Elektrovandr s Upírem v JindřichovicíchMinulý týden se děti ze školy i z mateřské školy vydaly na výlet do zábavného centra Fantazie v Sokolově. Díky rodině Zahradníků, která nám nabídla slevové vstupenky a wouchery měly děti možnost užít si krásné dopoledne plné pohybu a dovádění. Občerstvení, obsluha i zázemí bylo pro nás připraveno na jedničku. Děkujeme tímto Lindě Neumannové, která nám pobyt ve Fantazii zajistila. Určitě si krásný den ještě někdy zopakujeme.
I do naší obce zavítal pan Upír Krejčí se svým projektem Elektrovandr. Zábavnou formou jsme se dozvěděli, co je to vysloužilý elektrospotřebič, z čeho se vlastně skládá a jak dál se zpracovává. Prozradil nám, kolik už takových elektrospotřebičů při svém putování po celé republice nasbíral. Děti si přinesly z domova různé věci jako rádia, telefony, baterie, vysavače, lampičky, nářadí,… Hravou formou za doprovodu hudby a tance děti posádce předaly do Recyklostroje vysloužilé věci. Za ně byly poté odměněny drobnostmi.
M. Némethová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.