Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Spolupracujeme s chovateli

Spolupracujeme s chovateliJako tradičně byly i letošní letní prázdniny zakončeny nejen jarmarkem, ale také výstavou králíků, drůbeže, holubů a exotického ptactva. V pátek proběhlo posuzování vystavovaných zvířat, při kterém asistovali učitelé a žáci naší školy. Slavnostní zakončení a předání krásných pohárů nejúspěšnějším chovatelům se uskutečnilo v neděli odpoledne. Mladí chovatelé z našeho kroužku měli sice své králíčky nehodnocené (důvodem byl nízký věk ušáků), přesto obdrželi čestnou cenu. Přítomni byli i zástupci vedení města Kraslice, čehož si velmi vážíme.
Ing. I. Germušková, Bc. N. Luhovská
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.