Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční jarmark

Vánoční jarmarkTradiční předvánoční akcí je na naší škole charitativní Vánoční jarmark. Dlouho před samotným jarmarkem a v rámci projektového dne žáci připraví něco k zakousnutí a vyrobí různá přáníčka, vánoční dekorace a další předměty. To vše se poté pokouší prodat na Vánočním jarmarku. A výsledek je úctyhodný. Samotným prodejem výrobků bylo vybráno 21.434,- Kč, tato částka bude rozdělena mezi záchrannou stanici živočichů Drosera Bublava, kočičí útulek Konec toulání a dostane se i na naše zvířátka v zookoutku. Souběžně s jarmarkem probíhala i sbírka Srdíčkové dny pro občanské sdružení Život dětem a v ní bylo prodejem předmětů s logem Srdíčkových dnů utrženo 7.657,- Kč. Prodejem drobných předmětů a kočičích kalendářů bylo vybráno ještě 3.647,- Kč pro kočičí útulek. Celková částka, která byla na jarmarku získána, tedy činí 32.738,- Kč. Děkujeme všem, kdo se do akce aktivně zapojili.
Děkovný certifikát od OS Život dětem si můžete prohlédnout zde:
Děkovný certifikát


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.