image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal - krajské finále 1.stupně

Basketbal - krajské finále 1.stupněDatum konání:
1.2.2024

Ve čtvrtek 1.2.2024 proběhlo v Karlových Varech krajské kolo basketbalu pro 1. stupeň. Do tělocvičny ZŠ Konečná se sjeli vítězové a druzí v pořadí z okresních kol. Naše škola měla své zástupce v kategorii  dívek i chlapců. Chlapci bojovali, ale na ostatní družstva nestačili, proto skončili na šestém místě. Lépe se dařilo družstvu dívek. Ty vyhrály všechny své zápasy a staly se krajskými vítězkami. Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Sofie Langhammerová, Anna Marie Winkelhöferová, Lilien Staňková, Pavla Darányiová, Karolína Mizlerová, Amálie Vopatová, Marie Hedvika Vašková, Tina Laurinčíková, Ema Rödlingová a Nicol Milene Vaněk. A chlapci: Štěpán Hrubý, Radek Stehlík, David Vrabec, Čeněk Stehlík, Denis David Dičko, Jakub Gyaraki, Jan Souhrada a Nikolas Kováč. Všem děkuji za reprezentaci školy a dívkám blahopřeji ke skvělému umístění.

                                                                  Mgr. E. Břízová

Basket 24 - minižky - KK.jpg

Foto zde