Ve čtvrtek 1.12. žáci předmětu Logické hry prezentovali svým spolužákům z páté třídy, jaké poklady se skrývají pod názvem jejich nepovinného předmětu. Seznámili je se stavebnicí Twickto, robotickými Rugged Roboty, Blueboty a Ozoboty a také se stavebnicí Lego Spike. Dětem z 5.

Více

Publikováno 2. 12. 2022 10:03

Plavání 2022 - 1.stupeň - okresní kolo

V pátek 25. listopadu 2022 se uskutečnily závody okresního kola v plavání. Letos byl výběr závodníků velmi obtížný, protože naše děti se nemohou zdokonalovat ve svých plaveckých dovednostech. Přesto se podařilo sestavit dívčí i chlapecké družstvo. Celkově naše děti obsadily šesté místo.

Více

Publikováno 2. 12. 2022 8:26

Krajské finále ve stolním tenisu

Dne 30. 11. 2022 se naše žákyně zúčastnily krajského kola ve stolním tenisu v Chebu, kam postoupily po vítězství v kole okresním. Do finále se nominovalo šest týmů mladších děvčat rozdělených do 2 skupin.

Více

Publikováno 1. 12. 2022 14:04

Vánoční výzdoba

V neděli 27.11. oblékli šikovní učitelé Mgr. Bělohlávková a Mgr. Cimerman pavilon 2.stupně do svátečního hávu. V pondělí tak na děti při příchodu do školy dýchla vánoční atmosféra. Za vánoční stromeček děkujeme Městským lesům Kraslice.

Více

Publikováno 28. 11. 2022 9:29

Okrsková kola ve florbalu 2022

V pátek 11. listopadu 2022 pořádala naše škola okrskové kolo ve florbalu pro žáky a žákyně 6. a 7. ročníků. Turnaje se dále zúčastnily týmy ZŠ Dukelská a ZŠ Oloví.

Více

Publikováno 28. 11. 2022 9:22

Listopad 2022 v ŠD

Začali jsme kreslením na chodník ve spolupráci s DDM. Téma bylo Pohádkové postavičky, skřítkové a víly. Všem se obrázek povedl, a proto byl každý oceněný. Na prvních třech místech byli v 1. oddělení Šimon Král a Dan Kanaloš, Lejla Nguyenová, Miroslav Gabčo a Teodor Špán, ve 2.

Více

Publikováno 28. 11. 2022 8:57

Listopad 2022 ve školce

Na začátku listopadu jsme navštívili knihovnu, kde si pro nás paní knihovnice připravila poutavou besedu o rozmanitosti knih. Chodili jsme do přírody a vyráběli jsme z nasbíraných přírodnin. Ve spolupráci s rodiči jsme hrabali listí na zahradě školy.

Více

Publikováno 28. 11. 2022 8:43

Vánoční výstava 22

Představujeme vám naši expozici na Vánoční výstavě v Domě kultury Kraslice.

Více

Publikováno 25. 11. 2022 8:00

Výuka angličtiny v 6.A

Ani nepravidelné tvary sloves v minulém čase nemusí být otrava.

Více

Publikováno 24. 11. 2022 9:01

Bobřík informatiky 22

Od 7. do 16. listopadu u nás probíhalo školní kolo soutěže Bobřík informatiky. Tato soutěž je dosti náročná, zaměřuje se na krokování, programování a logické uvažování. Hranici 100 bodů se podařilo pokořit celkem 16 žákům, všem byl předán pamětní list.