Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Předvánoční výstava řemesel

Předvánoční výstava řemeselV druhé polovině uplynulého týdne proběhla v DK Kraslice tradiční předvánoční výstava žákovských výtvarných prací, letos na téma „vánoční dekorace“. Svými výrobky se tam pochlubili také naši žáci nižšího i vyššího stupně ZŠ, taktéž i žáci naší SŠ.
Děti na svých uměleckých dílech pilně pracovaly a výsledek se opravdu povedl! Pokud jste výstavu navštívili, možná jste se díky ní už pomalu naladili na blížící se Vánoce a také na Váš oblíbený vánoční jarmark, na němž si jistě budete moci některé z výrobků vystavovaných v DK pořídit.
Mgr. E. Litváková, Bc. N. Luhovská
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.